02 12 2007

İnternet Download Manager

Ötesi Yalan Gerçek Ve Kaliteli Bir Download Programi.İndirin Deneyin Ne Demek İstediğimi Anlayacaksiniz.Heryerde İndirilme Rekorlari Kirmiş,Alaninda Bütün Ödülleri Toplamiş Deli Bir Program.

Burdan Full Olarak Programin En Son Versiyonu Olan 5.11 8 Build İndirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/79621361/idm.rar

rar şifresi: www.resimliprogram.com

Programin Full Yapilişi:
Programı Kurduktan Sonra Programı Pc Nin Saatin Ordaki Simgesinden Sağ Tıklayarak Exit Yapın.Daha Sonra İndirdiğiniz dosyadaki Patch i C:Program Filesİnternet Download Managerdaki Yerine Kopyalayın.Patch A Çift Tıklayın Go Diyin.Program Full Olacaktır.

Programin İlaci Kaspersky La Taratilmiş Ve Temiz Onayi Alinmiştir


Program Youtube,Google video, myspace tv ve diğer video oynatan sitelerdeki videolarıda indirebilir.Bu özellilk sadece 5.11 8 BUİLD son sürümünde eklendi.Şimdi nasıl yapılcağını anlatalım.

YOUTUBE ye girin istediğiniz video yu oynatın.Daha sonra herhangi bir yere sağ tıklayın.

DAHA SONRA KARŞINIZA İNDİRME LİNKİ GELİCEKTİRİŞTE AYARLARDAN HANGİ DOSYA UZANTILARINI OTOMATİK İNDİREBİLECEĞİNİDE GÖRÜYORUZHERHANGİ BİR PROBLEM YAŞAMAMANIZ İÇİN İNT.EXPLORER AYARLARINIZDANDA BUNA İZİN VERMELİSİNİZ.
EXPLORER SAYFASINDAN ARAÇLAR-EKLENTİLERİ YÖNET-EKLENTİLERİ ETKİNLEŞTİR VEYA DEVRE DIŞI BIRAK SEÇENİĞİNE GİRİYORUZ.

İDM Yİ seçip ETKİNLEŞTİR diyoruz


PROGRAM EĞER YOUTUBEYE GİRER GİRMEZ LİNKİ YAKALAYIP VİDEO YU SİZE SORMADAN OTOMATİK YÜKLEMEK İSTERSEDE

AYARLARDAN youtubenin sitesini ilgili yere ekliyoruz
İŞTE KARŞINIZDA KRAL
ŞİMDİ ONU TANIYALIM

Yeni sürümüyle RAPİDSHARE sitesinle indirme yapabiliyor.


İnternette gezdiğiniz ve indirilmesine izin vermeyen (ONLİNE DİNLE,İZLE dediğimiz )sitelerden MP3 ve VİDEO ları yakalayıp indirmek isteyiip istemediğinizi sorar ve deli bi şekildede indirir.

buda caps:
Download hızınızı oldukça arttıran bir program.Idm nin birçok download yöneticisinden hızlı olması popüler olma sebeplerinden biri.

Programın en önemli özelliği Internet explorer, Mozilla, Netscape (6 ve sonrası) ve Opera tarayıcılarına gelen bütün linkleri yakalayabiliyor olması.Yani flashget yada fresh download gibi programların en büyük zaafları bu programda halledilmiş.

Başka bir farklı özellikte bir download'ı istediğiniz saate ayarlayabilmeniz.(Shedule).Mesela dial up bağlantınız var ve bağlantının yavaşlığından şikayetçisiniz.Idm ile download etmek istediğiniz saati belirliyorsunuz ve download bitince program bilgisayarınızı otomatik olarak kapatıyor.

Internet download manager ile çeşitli kısa yolları kullanarak ta işlemleri kolaylaştırabilirsiniz, eğer bir dosyanın IDM ile otomatik olarak inmesini istemiyorsanız Alt tuşuna basılı tutarak idm yi devre dışı bırakabilirsiniz


İdm hızı ve gelişmiş özellikleri nedeniyle download yöneticileri arasında en popüler olan programlardan.Uzun süre aradığımız tam browser entegrasyonu ise sadece bu programda var.

Program otomatik link yakalama özelliği sayesinde hiçbir linki kaçırmıyor ve diğer download yöneticilerden farklı olarak kaydedilecek veriyi önce data paketlerine ayırıp ayırdığı veri paketlerini açtığı çoklu protokoller (thread) sayesinde hızlı bir şekilde indiriyor ve indirdiği paketleri download işlemleri bittiğinde birleştirerek download hızınızı maximuma çıkarıyor
.
Download hızını 5 kat arttırdığı söyleniyor.

1170
0
0
Yorum Yaz